Rozvrh lekcí

Upozornění pro členy klubu Vinohradská

V sobotu 24. 2. 2018 jsou ranní lekce LM Bodypump® a LM Bodyattack® z důvodu školení zrušeny.

Vybrat centra

Vybrat dny

Vybrat lekce

A
B
C
D
F
H
I
J
K
L
P
S
T
X
Y
Z

Vybrat instruktory

A
B
C
Č
D
H
J
K
M
N
O
P
Ř
Š
S
T
V
W
X
Z

Vinohradská

tisk

Vinohradská Úterý

ČasLekceInstruktorSál

06:30 - 07:30Cycling MAŇÁKOVÁ Zuzana Cycling

07:00 - 08:00Power Yoga KOMEDOVÁ Jana č.2

09:00 - 10:00JUMP & BODY HEJCMANOVÁ Kateřina č.2

10:00 - 11:30Box OSIČKA Rosťa Bojové sporty

17:00 - 18:00Body Training KELLEVA Jana č.2

17:30 - 18:00LM GRIT® HURNÍKOVÁ Adéla č.1

18:00 - 19:00LM BODYBALANCE® HURNÍKOVÁ Adéla č.2

18:00 - 18:30LM CXWORX® MAREČKOVÁ Lucie č.1

18:00 - 19:30Box KONEČNÝ Lukáš Bojové sporty

18:15 - 19:15Cycling BAŠKO Karel Cycling

18:30 - 19:30LM BODYPUMP® MAREČKOVÁ Lucie č.1

19:00 - 20:00Power Yoga POSPÍŠILOVÁ Kristýna č.2

19:15 - 20:15Kruhový trénink ŘÍMÁNEK Michal č.1

19:30 - 20:30Cycling BAŠKO Karel Cycling

VIVO! Hostivař

tisk

VIVO! Hostivař Úterý

ČasLekceInstruktorSál

07:00 - 08:00LM BODYBALANCE® KAHU Lenka č.1

08:00 - 09:00Cycling SUKOVÁ Daniela Cycling

17:00 - 18:00Body Training DYTRYCHOVÁ Lucie č.1

17:30 - 18:30Core-Work ŠIMÁK Martin Cycling

18:00 - 19:00Latino Party Dance VALČUHA David č.1

18:45 - 19:45Cycling ŠIMÁK Martin Cycling

19:00 - 20:00Power Yoga AIŠMANOVÁ Martina č.1

Centrum Chodov

tisk

Centrum Chodov Úterý

ČasLekceInstruktorSál

08:30 - 09:30Body Training DYTRYCHOVÁ Lucie č.1

17:00 - 18:00Aerobic PASTUCHOVÁ Lucie č.1

18:00 - 19:00LM BODYBALANCE® PASTUCHOVÁ Lucie č.1

18:15 - 19:15Cycling KŘÍŽKOVÁ Pavla Cycling

19:00 - 20:00LM BODYPUMP® VEČERKA Miroslav č.1

Nám. Na Stráži

tisk

Nám. Na Stráži Úterý

ČasLekceInstruktorSál

16:45 - 18:15Box OSIČKA Rosťa č.1

18:15 - 19:15Power Yoga HORŇÁČKOVÁ Daniela č.1

19:30 - 20:30Piloxing / Zumba HORŇÁČKOVÁ Daniela č.1

Oasis

tisk

Oasis Úterý

ČasLekceInstruktorSál

17:00 - 18:00Kruhový trénink XAVER Dan / HORÁK Petr č.1

18:00 - 19:00Power Yoga TOŠNAROVÁ Petra č.1

19:00 - 20:00P-class KELLEVA Jana č.1

Evropská

tisk

Evropská Úterý

ČasLekceInstruktorSál

17:45 - 18:45Body Training TUČKOVÁ Eva č.3

18:00 - 19:00Kruhový trénink PRAŽÁK Robert č.2

18:30 - 19:30Yoga & Stretch TUČKOVÁ Eva č.3

Změna vyhrazena!

 

Web společnosti Beck Box Club Praha s.r.o. využívá tzv. cookies, které slouží k přizpůsobení obsahu webu, k analýze funkčnosti a ke zkvalitnění služeb pro uživatele. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.